Hakkımızda

Terakki Alüminyum | Mimari Sistemler

TERAKKİ ALÜMİNYUM

Kuruluş yılı 2012’den günümüze alüminyum sektöründe yerini alarak Karadeniz Bölgesi, Trabzon’da üretimini devam ettiren Terakki Alüminyum; kamu kurumları, yaşam alanları ve özel mimari birçok projede yer almıştır. Üretimde sürekli gelişen kalite ile verimlilik, sürdürülebilir müşteri memnuniyeti ve fayda gösteren performans anlayışını benimseyerek tüm faaliyetlerini bu ilkeler üzerinden yola çıkarak sürdürmektedir.

Terakki Alüminyum; sektör beklentilerini ve müşteri ihtiyaçlarını, genç, dinamik ve sürekli gelişen ve geliştiren kadrosuyla ilkelerinden ödün vermeden karşılamaktadır.

Alüminyum kapı ve pencere, dış cephe giydirme, mimari sistemler, nitelikli cam, kompozit kaplama, kapı otomasyon sistemleri, kış bahçesi sistemleri, cam küpeşte sistemleri, raylı tente ve giyotin sistemleri alanlarında faaliyet gösteren Terakki Alüminyum; üretimlerini yarı otomatik ve tam otomatik makine parkuru ve özel yazılımlar ile destekleyen, üretimin tüm adımlarını barkod sistemi kullanarak gerçekleştiren terakki alüminyum; yatırımlarını da bu yönde yapmakta ve teknolojisini her geçen gün daha da geliştirmektedir.

Geribildirim kültürünü benimseyen Terakki Alüminyum; çevreye duyarlı, toplumsal faydayı gözeten, işçi sağlığı ve iş güvenliğini bir standart olarak gören, çözüm odaklı yaklaşımı ile alüminyum sektörüne değer katmayı amaçlamaktadır.

Terakki Alüminyum; daima üreten ve ürettiğini Dünya’ya da kazandırabilen Türkiye anlayışı ile ülke ekonomisine olan katkısını sürdürmeye, ihracatını artırmaya ve bu yolda gelişen yapısıyla yeni pazarlara ulaşma gayretini göstermeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Tasarım ve üretimde yenilikçi, kaliteli insan ve çevre odaklı projeleri inşa etmek ve bunları gerçekleştirirken müşterilerin vazgeçilmez çözüm ortağı olmak.

VİZYONUMUZ

Ulusal ve uluslararası alanda rekabetçi ve yenilikçi firmalardan biri olmak amacıyla teknoloji ve yeniliğe değer vermek; müşteri odaklı yaklaşımdan asla taviz vermeden TERAKKİ ALÜMİNYUM kalitesini korumak ve yürüttüğü projeler ile sürdürülebilir değerlere hayat vermek.

DEĞERLERİMİZ

  • Öncü
  • Yenilikçi
  • Çevik
  • Güvenilir
  • Müşteri Odaklı
  • Kaliteli
  • Sonuç Odaklı

Kurumsal Kimlik için tıklayın.

YUKARI